Parimad äriklassi sülearvutid aastal 2023

Uuendatud: 21. august 2023/ kirjutas: Chris Valk

Oleme kokku koondanud 2023. aasta hetke parimad äriklassi sülearvutid, et sul oleks lihtsam teha valikut.

Nimekirjast leiad parima sülearvuti lihtsamateks kontoritöödeks, täiesti uue mudeli spetsialistile ja tehnoloogia tippsaavutused tippjuhile. Aga mis peamine, kõik need arvutid on kvaliteetsed ja vastupidavad, kaetud väga kiire ja korraliku garantiiteenindusega. 2023. aasta mudelid on samuti kohal. Kas tasub valida kõige uuem või leppida eelmise aasta arvutiga, mis on oluliselt soodsam?

Loe lähemalt iga mudeli juures, kellele see arvuti on mõeldud. Küsimuste puhul oleme sinu jaoks olemas. 


Soodne arvuti kontorisse igapäevatöödeks

Arvuti: Dell Latitude 5440

Kellele: sülearvuti sobib nagu valatult raamatupidajetele, müügiesindajatele, sekretäridele ning igapäevastele asjaajajatele. 

Dell Latitude 5440 mudeli puhul on tegu 2023. aasta äriklassi sülearvutiga. Korpuse poolest on tegu mõnevõrra tagasihoidlikuma isendiga, kuid vastupidavustestid vastavad juba täisväärtusliku äriklassi standarditele. Lisaks on Latitude 5440 mudelitel ka 3-aastane garantii. Mis teeb arvuti aga eriti heaks, on tõsiasi, et väärika võimekusega arvuti hinnad algavad juba 1150'st eurost! 


Võimekas ning vastupidav töövahend spetsialistile

Arvuti: Lenovo Thinkpad T14 Gen 4

Kellele: Kuna T14 on võimekas ja kerge, siis sobib ta hästi oma ala spetsialistidele või inimesele, kel on tarvis palju ringi liikuda.

2023. aasta Lenovo ThinkPad T14 on Inteli 13. põlvkonna protsessoriga mis pakub üle 20% rohkem võimsust. ThinkPad T14 on läinud oluliselt kergemaks, kaaludes nüüd vaid 1,25kg. Seda sülearvutit on lihtne soovitada kuna raske on mingit miinust leida. Olemas on kõik vajalikud ühendused, vajadusel saab tulevikus ka mälu juurde lisada. Lühidalt: turvaline, vastupidav, võimas ja kergelt kaasa võetav töövahend tõelistele spetsialistidele.  

Programmeerijale soovitame juurde võtta 32GB mälu.


Eriti kerge sülearvuti juhile

Arvuti: Dell XPS 13 Plus

Kellele: See sülearvuti istub kõikidele juhtidele.

Arvatavasti üks parimaid, kergeimaid, ilusamaid, mugavamaid, kompaktsemaid, keskkonnasäästlikumaid, intelligentsemaid ja ilusamaid Delli äriklassi arvuteid, mis planeedil Maa täna saada on.

Arvutil on 12'nda põlvkonna protsessor ja meeletult hea sisu selleks, et saaksid toime tulla absoluutselt kõiksuguste kodus ja kontoris vajalike programmide ohjeldamisega. Lisaks on XPS 13 Plus mudelile pandud uus klaviatuur mis on ekspertide hinnangul üks maailma parimaid. Tule Sinagi meie esindusse ja vaata oma silmaga üle!  


Kui soovid sülearvuti ekraanilt

parimaid värve ja erksust

Arvuti: Apple MacBook Pro 14

Kellele: Disainerid, arendajad, programmeerijad, joonestajad  

Apple Macbookide valikus on kohal 2022 aasta Macbook Air ja 2023 aasta Macbook Pro 14. 13-tolline Air mudel on kompaktne ja mugav, kuid nõudlikumale kliendile soovitame valida pigem Macbook Pro 14 mudeli, mis on pisut kallim, kuid pakub märksa  paremat ekraani ja rohkem võimsust.


Parim, mis tehnoloogia pakkuda suudab!

Arvuti: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 11

Kellele: Juhid kes hindavad kergsuse, võimekuse, multifunktionaalsuse ja vastupidavuse koostööd ühes arvutis

Lenovo ThinkPad X1 Carbon - üks kõige uhkemaid ja ilusamaid äriklassi tippmudeleid, mis Lenovo kunagi teinud. X1 Carbon on ehitatud ülimalt kergest ja vastupidavast magneesiumi ja süsinikkiu segust alates jahutustorudest, lõpetades korpuse ja põhjakaane materjalidega. Tänu sellele kaalub arvuti vaid mõned grammid üle ühe kilo. X1 Carbon sobib väga hästi inimesele, kes liigub palju ning hindab kergust ja füüsilist vastupidavust. 

Arvutiga tuleb kaasa Lenovo ADP One kaskokindlustus, mis lahendab olukorrad, kui peaks arvutile minema kohvi peale või juhtub arvuti laualt maha kukkuma.

 

 

Kliki siia, et näha meie kõiki äriklassi sülearvuteid!

Kui tekkis huvi või küsimus mõne toote kohta, siis võta julgelt ühendust meie kogenud eksperdiga.

Chris Flex

Chris Valk

Müügiekspert

chris@flex.ee
610 8002