Rendi ettevõttele vajalik sülearvuti

Rendi ettevõttele vajalik sülearvuti

Rendilehe-Banner-2_4x-8-uus
Facebook_2

Lihtsalt ja kiirelt

Vastus taotlusele 1 tunni jooksul, lisadokumente ei ole vaja

Nutikas investeering

Võimalus raha paindlikult kasutada

Sinule sobiv sülearvuti

Aitame sul leida meie enam kui 150 äriklassi sülearvuti seast sobivaima

  • vastus taotlusele 1 tunni jooksul, lisadokumente ei ole vaja
  • võimalus raha paindlikult kasutada
  • aitame sul leida meie enam kui 150 äriklassi sülearvuti seast sobivaima

Kuidas sülearvuti rentimisega oma ettevõtmisele hoogu anda?

Kuidas sülearvuti rentimisega oma ettevõtmisele hoogu anda?

Ägedaid ideid peaks saama ellu viia. Võtame sinult ühe takistuse eest ära ja pakume võimalust rentida oma ettevõttele sülearvuti.

•  Vali sülearvuti, mida vajad. Rentides saad endale selle sülearvuti, mida vajad ega pea tegema kompromisse eelarve piirides.

•  Võimalus raha paindlikult kasutada. Sülearvuti rentimisel ei pea suurt summat korraga välja käima ning järelejäänud raha jääb toetama põhitegevust.

•  Parem ülevaade kuludest.
Igakuine rendiarve pane otse kuludesse. Raamatupidamine on lihtsam ja ülevaade kuu kuludest parem.

•  Sülearvuti on alati töökorras. Kõik vajalikud programmid toimivad, aku kestab, ükski videokõne ei jää pidamata ega töö seisma.

•  Vana arvutiga tegeleme meie.
Ühe vana võib olla teisele uus. Taastame vana arvuti ja saadame selle uuele ringile, näiteks õpilaselele või pensionärile. 

  • Saad valida parima sülearvuti – rentides saad endale just sellise sülearvuti, mida vajad. Pealegi on uus arvuti kiirem ja sellega on vähem probleeme, mis tagab kindla ajalise võidu efektiivsuses ja õnnelikumad töötajad
  • Võimalus raha paindlikult kasutada – sülearvuti rentimisel ei pea sa suurt summat korraga välja käima ning järelejäänud raha jääb toetama põhitegevust
  • Parem ülevaade kuludest - rendi puhul saad igakuiselt arve, mille saab panna otse kuludesse, mis teeb raamatupidamise lihtsamaks ja annab parema ülevaate igakuistest kuludest
  • Iga 3 aasta tagant uus arvuti - rentides saad kindel olla, et kõik arvutid saavad õigel ajal vahetatud uute vastu ja arvutipark on tehnoloogiliselt tänapäevane ja turvaline
  • Vana arvutiga tegeleme meie – ühe vana võib olla teisele uus. Taastame vana arvuti ja saadame selle uuele ringile, näiteks õpilaselele või pensionärile.

Nii saad keskenduda oma ideede teostamisele. Ainus mida jälgida, on see, et oleks igakuiseks rendimakseks piisavalt raha olemas.

Siin on mõned rendipakkumised. Sina saad valida endale sobiva äriklassi sülearvuti. Vaata siit

Siin on mõned rendipakkumised. Sina saad valida endale sobiva äriklassi sülearvuti. Vaata siit

* Tegemist on näidispakkumistega. Täpse pakkumise saadame siis, kui oled sülearvuti välja valinud. Näidispakkumistes on arvestatud 36-kuulise rendiperioodiga.

Kuidas rentimine käib?

Group_454

Korduma kippuvad küsimused

Millised ettevõtted saavad arvuteid rentida?

Renditeenust pakume kõikidele Eesti ettevõtetele, kaasa arvatud alles alustavad ettevõtted, kes on tegutsenud vaid mõne kuu. Sel juhul on vajalik eraisiku käendus. Kui soovid rentida korraga rohkem sülearvuteid, siis anna palun sellest teada allan@flex.ee.

Kui kiiresti saan arvuti kätte?

Kui arvuti on meie laos olemas, siis saab arvuti kohe peale lepingu sõlmimist kätte. Soovi korral saadame kauba kulleriga soovitud aadressile.

Kas saan tagastada oma vana seadme?

Kui kasutad hetkel äriklassi sülearvutit, mis on 3-5 aastat vana, siis saad selle meile tagastada ja teeme rendi hinna sulle soodsamaks. Täpse pakkumise saamiseks saada meile vana seadme mudel ja seerianumber. Vaata lisainfot tagastamise kohta siit.

Kas saan lepingut varem lõpetada?

Rendiperiood on 3 aastat ja lepingut ei ole võimalik varem lõpetada.

Kas rent sisaldab kindlustust?

Saadame sulle 2 pakkumist: ilma kindlustuseta ja koos kindlustusega. Ise saad valida. Koos kindlustusega saad arvutile ERGO täiskindlustuse kaitse, mis katab ära kõikvõimalikud väiksemad ja suuremad riskid. Kui arvutile peaks minema kohvi peale või kukub laualt maha või varastatakse see lihtsalt ära. Kõik riskid on kaetud. Soovitame valida koos kindlustusega, eriti Apple seadmete puhul, kus igasugune garantiiväline remont on väga kallis. Vaata kindlustuse lisainfot siit.

Mis saab peale rendiperioodi lõppu?

Rendiperiood on 3 aastat ja peale perioodi lõppu on kaks valikut: soovi korral saad arvuti osta jääkväärtusega välja või tagastada arvuti meile ja sõlmid uue arvuti rendiks uue lepingu. Võtame 1 kuu enne lepingu lõppemist ühendust, et vahetuses või tagastuses kokku leppida.

Kuidas toimib garantii ja asendusarvuti teenus?

Garantiijuhtumi puhul tuleb seade toimetada meie esindusse või otse tootja poolt aktsepteeritud garantiiteenindusse. Äriklassi seadmetel on enamasti On-Site garantii, sel juhul tuleb tootja ise arvutile järele ja toob tagasi, võimalusel teostab remondi kohapeal. Kui seade on garantiis pikemalt kui 3 päeva, siis saame anda kasutamiseks asendusarvuti. Kõikidel renditavatel seadmetel on garantii 3 aastat. Kui on seadmel on garantii lühem, siis pikendame selle tasu eest 3 aastani ja lisagarantii summa lisandub rendi hinnale.

Allan_uus

Allan Pugaitšuk

Tallinna esinduse juhataja

610 8002

allan@flex.ee

Kui vajad abi, oleme olemas!

Tahad olla esimene, kes meie uutest artiklitest ja pakkumistest teada saab?
Liitu meie igakuise uudiskirja saajate seltskonnaga. Jää nii kauaks, kui ise soovid.