Rendi ettevõttele vajalik sülearvuti

Vii oma põnevad ja maailma

muutvad ideed ellu!

OSTMISE ASEMEL RENDI

  • võimalus kasutada parimat tehnoloogiat
  • garantii, kindlustus ja asendusarvuti kogu rendiperioodi vältel
  • ülevaade igakuistest kuludest on parem
  • uus arvuti iga kolme aasta tagant

Lihtsalt ja kiirelt

Vastus taotlusele 1 tunni jooksul, lisadokumente ei ole vaja

Naudi muretult

3 aastat garantiid, kindlustus ja asendusarvuti on hinnas

Sinule sobiv sülearvuti

Aitame sul leida meie enam kui 150 äriklassi sülearvuti seast sobivaima

Kuidas sülearvuti rentimisega oma ettevõtmisele hoogu anda?

Soovime, et saaksid oma ägedaid ideid takistusteta ellu viia. Seepärast pakume sulle võimalust oma ettevõttele sülearvuti rentida.


  • Saad valida parima sülearvuti – rentides saad endale just sellise sülearvuti, mida vajad. Pealegi on uus arvuti kiirem ja sellega on vähem probleeme, mis tagab kindla ajalise võidu efektiivsuses ja õnnelikumad töötajad
  • Võimalus raha paindlikult kasutada – sülearvuti rentimisel ei pea sa suurt summat korraga välja käima ning järelejäänud raha jääb toetama põhitegevust
  • Parem ülevaade kuludest - rendi puhul saad igakuiselt arve, mille saab panna otse kuludesse, mis teeb raamatupidamise lihtsamaks ja annab parema ülevaate igakuistest kuludest
  • Õnnetuse korral jätkub töö ikka – anname kõikidele renditud sülearvutitele kaasa kindlustuse, 3-aastase garantii ja vajadusel asendusarvuti, nii on sul alati töötamiseks vajalik tehnika olemas
  • Iga 3 aasta tagant uus arvuti - rentides saad kindel olla, et kõik arvutid saavad õigel ajal vahetatud uute vastu ja arvutipark on tehnoloogiliselt tänapäevane ja turvaline
  • Vana arvutiga tegeleme meie – ühe vana võib olla teisele uus. Taastame vana arvuti ja saadame selle uuele ringile, näiteks õpilaselele või pensionärile.

Nii saad keskenduda oma ideede teostamisele. Ainus mida jälgida, on see, et oleks igakuiseks rendimakseks piisavalt raha olemas.

Siin on mõned rendipakkumised. Sina saad valida endale sobiva äriklassi sülearvuti. Vaata siit

Kuidas rentimine käib?

kuidas_rentimine_kaib

Korduma kippuvad küsimused

Millised ettevõtted saavad arvuteid rentida?

Renditeenust pakume kõikidele Eesti ettevõtetele, kaasa arvatud alles alustavad ettevõtted, kes on tegutsenud vaid mõne kuu. Sel juhul on vajalik eraisiku käendus. Suurematele ettevõtetele (20+ töötajat) saame pakkuda rendi raamlepingut, küsi täpsemat infot allan@flex.ee.

Kui kiiresti saan arvuti kätte?

Kui arvuti on meie laos olemas, siis saab arvuti kohe peale lepingu sõlmimist kätte. Soovi korral saadame kauba kulleriga soovitud aadressile.

Kas saan tagastada oma vana seadme?

Kui kasutad hetkel äriklassi sülearvutit, mis on 3-5 aastat vana, siis saad selle meile tagastada ja teeme rendi hinna sulle soodsamaks. Täpse pakkumise saamiseks saada taotlus ja vana seadme mudel ja seerianumber. Vaata lisainfot tagastamise kohta siit.

Kas saan lepingut varem lõpetada?

Rendiperiood on 3 aastat ja lepingut ei ole võimalik varem lõpetada.

Mida katab kaasasolev kindlustus?

Kogu rendiperioodi ajal on arvutil ERGO täiskindlustuse kaitse, mis katab ära kõikvõimalikud väiksemad ja suuremad riskid. Kui arvutile peaks minema kohvi peale või kukub laualt maha või varastatakse see lihtsalt ära. Kõik riskid on kaetud.

Mis saab peale rendiperioodi lõppu?

Rendiperiood on 3 aastat ja peale perioodi lõppu on kaks valikut: soovi korral saad arvuti osta jääkväärtusega välja või tagastada arvuti meile ja sõlmid uue arvuti rendiks uue lepingu. Võtame 1 kuu enne lepingu lõppemist ühendust, et vahetuses või tagastuses kokku leppida.

Kuidas toimib garantii ja asendusarvuti teenus?

Garantiijuhtumi puhul tuleb seade toimetada meie esindusse või otse tootja poolt aktsepteeritud garantiiteenindusse. Äriklassi seadmetel on enamasti On-Site garantii, sel juhul tuleb tootja ise arvutile järele ja toob tagasi, võimalusel teostab remondi kohapeal. Kui seade on garantiis pikemalt kui 3 päeva, siis saame anda kasutamiseks asendusarvuti. Kõikidel renditavatel seadmetel on garantii 3 aastat. Kui on seadmel on garantii lühem, siis pikendame selle tasu eest 3 aastani ja lisagarantii summa lisandub rendi hinnale.

Allan_1_1

Allan Pugaitšuk

Tallinna esinduse juhataja

610 8003

allan@flex.ee

Kui vajad abi, oleme olemas!