Kuldklient

   

    Kuldklient

         Teeme sinu elu lihtsamaks.

Mida meie kuldkliendiks olemine Sulle annab?

Alati paremad hinnad

Pakume Sulle alati paremaid hindasid. Kõik hinnad 3-10% jaehinnast soodsamad. Lisaks eripakkumised, millest tavakliendid võivad vaid unistada.

Krediidilimiit

Peale esimest ostu saame sõlmida kuldkliendilepingu, mille alusel anname Sulle krediidilimiidi, et oleks edapidi mugavam osta. Enam ei pea ootama laekumist või tegelema ettemaksuarvetega, kauba saab kohe kätte.

Tasuta transport alates 100€ ostust

Alates 100€ ost DPD pakiautomaati tasuta, alates 500€ DPD kuller tasuta ja alates 1000€ ka sama tööpäeva transport tasuta.

Sülearvuti vahetusõigus 7 päeva*

Soovime, et leiaksid alati sobivaima sülearvuti. Kui peale ostu selgub, et valitud sülearvuti ei olnud siiski parim, siis saad selle 7 päeva jooksul ümber vahetada uue vastu.

Asendusarvuti

Kui meilt ostetud sülearvuti peaks vajama garantiiremonti, siis anname Sulle soovi korral remondi ajaks asendusarvuti. Anna meile oma soovist lihtsalt teada.

Oled meie prioriteet

Sülearvuti probleemide korral aitame Sind alati nii kiiresti kui võimalik, et Sina saaksid tööle keskenduda. Võta ühendust ja leiame lahenduse.

Nõustamine

Milline sülearvuti valida? Milline dokk sobib või kas seda on üldse vaja? Monitor, klaviatuur ja hiir? Meie töötajad on oma ala spetsialistid. Aitame Sul leida parima lahenduse, et töö tegemine alati sujuks.

* Sülearvuti vahetusel on vajalik, et olemas on kõik, mis arvutiga algselt kaasas oli, kaasa arvatud pakendid. Vahetusega võib kaasneda kulusid, nagu Windows operatsioonisüsteemi uuesti installeerimine. Kui arvutil on kasutusjälgesid ja seda ei saa müüa uuena, siis võib tagastuse tasu olla arvuti ostuhinnast 5-20% väiksem. Seega hoia arvutit hästi ja karp alles, siis ei ole vahetusel mingit muret.

Kuidas saada kuldkliendiks?

Saada kuldkliendiks saamise taotlus. Vaatame selle üle ühe päeva jooksul ja kinnitame konto. Enne kuldkliendiks saamist on vaja sooritada ühe sülearvuti ost.

Kes võib saada kuldkuldkliendiks?

Kuldkliendi puhul eeldame, et ostate vähemalt 5000€ eest aastas. Seega sobib kuldkliendi lahendus ettevõttele, kus on vähemalt 10 töökohta.

Askor_uus

Askor Arendi

kuldkliendihaldur

610 8001

askor@flex.ee

Tahaksid saada meie kuldkliendiks? Pane oma taotlus siit teele!

Tahad olla esimene, kes meie uutest artiklitest ja pakkumistest teada saab?
Liitu meie igakuise uudiskirja saajate seltskonnaga. Jää nii kauaks, kui ise soovid.