Kuldklient

Kuldkliendi boonused:

Krediidilimiit

Peale esimest ostu anname Sulle krediidilimiidi, et oleks edapidi mugavam osta. Enam ei pea ootama laekumist või tegelema ettemaksuarvetega, kauba saab kohe kätte.

Alati paremad hinnad

Pakume Sulle alati paremaid hindasid. Kõik hinnad 3-10% jaehinnast soodsamad. Lisaks eripakkumised, millest tavakliendid võivad vaid unistada.

Tasuta transport

Pakiautomaadid, DPD ja ka sama päeva transport - sülearvuti ostuga on Sinule kõik transpordiviisid tasuta.

Sülearvuti vahetusõigus 7 päeva*

Soovime, et leiaksid alati sobivaima arvuti. Kui peale ostu selgub, et valitud sülearvuti ei olnud siiski parim, siis saad selle 7 päeva jooksul ümber vahetada uue vastu.

Nõustamine

Meie töötajad on oma ala spetsialistid. Aitame Sul leida parima lahenduse, et töö tegemine alati sujuks.

Aitame Sind alati

Sülearvuti probleemide korral aitame sind alati nii kiiresti kui võimalik, et sina saaksid tööle keskenduda. Võta ühendust ja leiame lahenduse


* Sülearvuti vahetusel on vajalik, et olemas on kõik mis arvutiga algselt kaasas oli, kaasa arvatud pakendid. Vahetusega võib kaasneda kulusid, nagu Windows operatsioonisüsteemi uuesti installeerimine. Kui arvutil on kasutusjälgesid ja seda ei saa müüa uuena, siis võib tagastuse tasu olla 5-20% arvuti hinnast. Seega hoia arvutit hästi ja karp alles, siis ei ole vahetusel mingit muret.

Kuidas saada kuldkliendiks?

Saada kuldkliendiks saamise taotlus. Vaatame selle üle ühe päeva jooksul ja kinnitame. Enne kuldkliendiks saamist on vaja sooritada ühe sülearvuti ost.

Kes võib saada kuldkliendiks?

Kuldkliendi puhul eeldame, et ostate kogu arvutipargi meie käest, miinimum kogus on 5 arvutit aastas. Seega sobib kuldkleindi lahendus ettevõttele, kus on minimaalselt 10 töökohta.