Kontakt

Tallinna esindus

Sõpruse Ärimaja, Sõpruse pst 145
610 8001, 610 8002
flex@flex.ee

Esindus on avatud

E - R 10.00 - 17.00

Parkimine

Maja ette on võimalik mugavalt parkida. Esinduse ees on kolm kohta spetsiaalselt meie klientidele. Lisaks võimalik parkida maja ees teistele vabadele kohtade, aga siis on vajalik ennast maja parkimisautomaadis registreerida.

Jalgrattaga külastaja saab ratta turvaliselt kinnitada Sõpruse maja ees olevasse rattahoidjasse.

Ühistransport

Meie Tallinna salongi saab mugavalt külastada ka ühistranspordiga.

Allan Pugaitšuk

Tallinna esinduse juhataja

allan@flex.ee
610 8003
Chris Flex

Chris Valk

Müügiekspert

chris@flex.ee
610 8002
 alt=

Askor Arendi

Müügikonsultant

askor@flex.ee
610 8001


Tartu esindus


Riia 128, Tartu 50411
7484 770, 740 4615
tartu@flex.ee

Esindus on avatud

E - R 10.00 - 17.00

Parkimine

Maja ette on võimalik mugavalt parkida. Parkimine on tasuta.

Jalgrattaga külastajale on maja ees olemas ka rattahoidja, mille külge saab ratta ka korralikult lukustada.

Ühistransport

Meie Tartu salongi saab mugavalt külastada ka ühistranspordiga. Asume Raja peatuse lähedal, kuhu sõidavad bussid 1 ja 2.

Aron Nurk

Tartu esinduse juhataja

aron@flex.ee
7484 770

Keio Ziehr

Müügikonsultant

keio@flex.ee
7404 615