Kontakt

Tallinna esindus

Mustamäe tee 29, Tallinn 10616
610 8001, 6108002
flex@flex.ee
Avatud:
E-R 10.00-18.00
L 11.00 - 15.00
Parkimine

Maja ette on võimalik mugavalt parkida. Parkimine on tasuta.

Jalgrattaga külastaja saab ratta turvaliselt kinnitada poe ees käsipuu külge.

Ühistransport

Meie Tallinna salongi saab mugavalt külastada ka ühistranspordiga. Peatuse nimi on Välja, kus peatuvad bussid 16, 26, 26A ja 33 ning trollid 1 ja 5.

Kristjan Kukkur

Tallinna esinduse juhataja

kristjan@flex.ee
610 8003

Tõnis Juht

Tehnik ja müügikonsultant

tonis@flex.ee
610 8001

Alari Verev

Müügikonsultant

alari@flex.ee
610 8002


Tartu esindus

Riia 128, Tartu 50411
7484 770, 740 4615
tartu@flex.ee
Avatud:
E-R 10.00-18.00
L 11.00 - 15.00
Parkimine

Maja ette on võimalik mugavalt parkida. Parkimine on tasuta.

Jalgrattaga külastajale on maja ees olemas ka rattahoidja, mille külge saab ratta ka korralikult lukustada.

Ühistransport

Meie Tartu salongi saab mugavalt külastada ka ühistranspordiga. Asume Raja peatuse lähedal, kuhu sõidavad bussid 1 ja 18.

Aron Nurk

Tartu esinduse juhataja

aron@flex.ee
7484 770

Ragnar Kikas

Müügikonsultant

ragnar@flex.ee
7404 615

Signe Väikene

Müügikonsultant

signe@flex.ee
7404 615