Microsoft Office 365 Business Standard

KLQ-00650
142 €
Tallinnas
Tartus
Lisa võrdlusesse

Antud toode on läbi müüdud.
Meil on sulle pakkuda teisi sarnaseid tooteid!

Üks litsents kehtib 5 arvutile (või Macile), 5 telefonile ja 5 tahvelarvutile 1 kasutaja kohta. Sisaldab programme: Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Sharepoint, Teams, Exchange, Publisher, Access. Litsents kehtib: 1 aasta. Kui litsentsi kestel tuleb välja uus versioon, siis on see tasuta sama aja kestel.
Andmed
Tarkvara liik Office 365
Tarkvara lisainfo Üks litsents kehtib 5 arvutile (või Macile), 5 telefonile ja 5 tahvelarvutile 1 kasutaja kohta. Sisaldab programme: Word, Excel, Powerpoint, Outlook, OneDrive, SharePoint, Microsoft Teams, Exchange, Publisher (ainult PC-arvutile), Access (ainult PC-arvutile), Intune, Defender, Azure’i teabekaitse. Litsents kehtib: 1 aasta. Kui litsentsi kestel tuleb välja uus versioon, siis on see tasuta sama aja kestel. Litsentsi aktiveerimiseks on vajalikud ka ettevõtte andmed.
Tootja koduleht https://www.microsoft.com/et-ee/microsoft-365/business/microsoft-365-business-standard?activetab=pivot:techspecstab

ESTO 6 pakub võimalust maksta toote eest kuues võrdses osas.

ESTO 6 maksevõimalus on mõeldud vaid eraisikutele.

Kuni 2022 aasta lõpuni on ESTO6 ilma lisatasudeta! Pole intressi, haldustasu ega lepingutasu. Lihtsalt sülearvuti hind jaga kuuega ja nii ongi! Kasuta võimalust juba täna!