Microsoft Office 365 Business Standard

KLQ-00650
138 €

Võimalus maksta kuues osas 6x23€. Vaata lisaks

Tallinnas
Tartus
Saadavus: Tellimisel 1-2 tööpäeva
Lisa võrdlusesse
Üks litsents kehtib 5 arvutile (või Macile), 5 telefonile ja 5 tahvelarvutile 1 kasutaja kohta. Sisaldab programme: Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Sharepoint, Teams, Exchange, Publisher, Access. Litsents kehtib: 1 aasta. Kui litsentsi kestel tuleb välja uus versioon, siis on see tasuta sama aja kestel.
Andmed
Tarkvara liik Office 365
Tarkvara lisainfo Üks litsents kehtib 5 arvutile (või Macile), 5 telefonile ja 5 tahvelarvutile 1 kasutaja kohta. Sisaldab programme: Word, Excel, Powerpoint, Outlook, OneDrive, SharePoint, Microsoft Teams, Exchange, Publisher (ainult PC-arvutile), Access (ainult PC-arvutile), Intune, Defender, Azure’i teabekaitse. Litsents kehtib: 1 aasta. Kui litsentsi kestel tuleb välja uus versioon, siis on see tasuta sama aja kestel. Litsentsi aktiveerimiseks on vajalikud ka ettevõtte andmed.
Tootja koduleht https://www.microsoft.com/et-ee/microsoft-365/business/microsoft-365-business-standard?activetab=pivot:techspecstab
ESTO 6 pakub võimalust maksta toote eest kuues võrdses osas. Lisandub lepingutasu 30€, mis jaotatakse 6 kuumakse peale, iga kuu 5€.
See on kõige soodsam võimalus maksta toote eest mitmes osas.