Sülearvutite tagasiost äriklientidele


Müü oma vana sülearvuti meile

   Hoiad kokku oma aega

   Saad uue arvuti soodsamalt

   Hoiad loodust


 jeremy-bezanger-M6CAzHkUPD0-unsplash_1_3

Kuidas tagasiost käib?


   Anna meile teada oma vana sülearvuti mudeli- ja  seerianumber, et saaksime kindlaks teha selle väärtuse. Võtame vastu Dell Latitude, Dell XPS13, Dell Precision, Lenovo ThinkPad, Apple MacBook ja HP Elitebook sülearvuteid.

   Tee endale arvutis olevatest andmetest varukoopia, lae arvuti aku 100% täis ja too vana arvuti koos laadijaga meie esindusse.

    Meie kontrollime arvuti üle ja anname selle väärtuse võrra soodustust meilt uue sülearvuti ostmiseks.

Uus hingamine


Kui Sinu vana arvuti on piisavalt elujõuline, siis anname talle uue hingamise ja leiame talle uue kasutaja.

Kontrollime üle, kas kõik arvuti osad töötavad, kustutame täielikult kõik andmed, vajadusel vahetame välja aku, puhastame arvuti nii seest kui väljast ja installeerime uuesti operatsioonisüsteemi.

Lisaks anname arvutile garantii.

freestocks-I_pOqP6kCOI-unsplash_1
qinghill-x8MZ2MoEKLE-unsplash

Anna oma panus


Maailmas tekib igal aastal e-jäätmeid enam kui 50 miljonit tonni ning see iga-aastane kogus aina suureneb. Kahjuks jõuab vaid väike osa sellest ümbertöötlusesse või taaskasutusse.

Eestlased on Euroopas küll ühed tublimad elektroonikajäätmete kogujad ja taaskasutajad, kuid arenguruumi on meilgi.

Igaüks meist saab panustada meie planeedi heaolusse – kasvõi ühe seadme haaval.

Korduma kippuvad küsimused

Kellele on kasutatud sülearvutite tagasiostuteenus mõeldud?

Flexi kasutatud sülearvutite tagasiostuteenus on mõeldud igas suuruses ettevõtetele. Teenust ei pakuta eraisikutele. Ühe uue sülearvuti ostmise finantseerimiseks on võimalik kasutada ühe üleantava kasutatud seadme soodustust.

Milliseid kasutatud sülearvuteid Flex tagasi ostab?

Flex ostab tagasi kuni 5 aasta vanuseid töökorras äriklassi sülearvuteid Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, Dell Precision, Dell XPS 13, HP Elitebook, Apple Macbook. Arvutil peab olema kehtiv operatsioonisüsteemi litsents (vähemalt Windows 7 või macOS). Arvutit Flexi tuues võta kaasa ka laadija.

Milliseid kasutatud sülearvuteid Flex vastu ei võta?

Flex ei võta vastu sülearvuteid, millel on füüsiline kahjustus (nt katkine ekraan, katkine või mõradega korpus, vedelikukahjustus) või mitte töökorras komponendid (klaviatuur, puutepaneel, veebikaamera, USB pesad jm ühendused).siit.

Mida ma peaks tegema enne kasutatud arvuti Flexi toomist?

Veendu, et arvuti on töökorras. Kopeeri vajalikud andmed. Apple Macbooki puhul eemalda parool ja logi välja iCloud’st, Windowsi puhul eemalda parool. Kontrolli ka üle, et BIOS-i parool ja krüpteering oleks eemaldatud. Andmete kustutamise võid jätta Flexi hooleks.

Kas saan Flexile korraga pakkuda ka rohkem kui ühe sülearvuti?

Jah! Saad meile tuua nii palju töökorras sülearvuteid, kui meilt uusi plaanid osta. Kui plaanid osta kolm sülearvutit, võid lahkelt tuua kolm kasutatud sülearvutit. Kui soovid Flexile pakkuda rohkem kui ühe sülearvuti, siis saad oma soovi edastada “Saada arvuti andmed” nupu alt, kirjutades kommentaari lahtrisse arvutite mudeli- ja seerianumbrid. Iga uue sülearvuti ostmisel on võimalik kasutada ühe tagasi toodud kasutatud seadme soodustust.

Kuidas toimub kasutatud sülearvuti väärtuse hindamine?

Sülearvuti väärtus sõltub arvuti korpuse, ekraani, klaviatuuri ja aku seisukorrast ning sellest, kas arvutil on kõik komponendid ja ühendused töökorras. Kodulehe ja e-posti teel saadetud päringutele saadame esialgse hinnapakkumise meie esinduse tööajal ühe tunni jooksul. Täpsema hinnapakkumise teeme pärast arvuti üle kontrollimist.

Kuidas ma leian oma sülearvuti mudeli- ja seerianumbri?

Sülearvuti mudelinumber on enamasti leitav kas arvuti põhja alt või ekraani alaservast (nt Dell Latitude 5580, Lenovo ThinkPad T470). Sülearvuti seerianumber (lühend SN, Delli toodete puhul service tag (lühend ST)) on enamasti 7-10-kohaline tähtede ja numbrite kombinatsioon, mis on leitav arvuti põhja alt (nt kujul 5J92KWQ). Kui seerianumbrit ei leia või pole kindel, milline see õige on, siis võtke meiega julgelt ühendust ja aitame selle leida.

Mis saab minu vanast sülearvutist ja andmetest?

Kontrollime meile toodud kasutatud sülearvutid üle, puhastame arvutid nii seest kui väljast, kustutame kõik kõvakettal olevad andmed, paigaldame arvutisse uue operatsioonisüsteemi ja otsime arvutile uue omaniku.

Kui mõtlen ümber, kas võin oma kasutatud sülearvuti tagasi saada?

Kuna pärast arvuti Flexile üleandmist kustutame arvutist kõik andmed ja teostame arvuti uuesti müüki suunamiseks mitmeid protseduure, siis ei ole võimalik arvutit pärast seadme üleandmis-vastuvõtu akti allkirjastamist enam tagasi saada.

Kristjan_uus

Kristjan Kukkur

projektijuht

610 8003

kristjan@flex.ee

Kui vajad abi, oleme olemas!