HP EliteBook 745

HP Elitebook 745 – AMD Ryzen sisuga äriklassi sülearvuti. Maailma tugevaima alumiiniumkorpusega Elitebook on ehitatud kestma nii sisult kui vormilt. Alumiiniumplokist freesitud matt korpus peab vastu põrutustele ja muljumistele, kriimustustele ja plätserdamistele, liivale ja rahele. 18 läbitud MIL-SPEC testi annavad meelekindluse, et tööd on võimalik teha kõikjal – troopilisest liivarannast arktiliste liuväljadeni.

AMD protsessor ja graafikakaart on jõudluselt Inteli I-seeriaga samaväärsed, finišeerides graafiliselt nõudlikemas rakendustes sammu võrra ees, aga viskavad järjepideval täiskoormusel I-seeriast rätiku veidi varem ringi. Tavakasutuses väljendub arhitektuuride erinevus mitte niivõrd kiiruses, vaid lühemas aku tugiajas, kus I-seeriaga WiFis surfates võib arvestada 8-tunnise tööpäevaga, aga AMD-ga peab tunnike varem end õhtule sättima. Jälle pluss. Muus osas on Elitebook 745 ja Elitebook 840 tõepoolest äravahetamiseni sarnased nii välimuselt kui võimetelt: saad ID-kaardi lugeja ja sõrmejäljelugeja, Full HD IPS ekraani ja taustvalgusega klaviatuuri.

HP Elitebook 745 sobib nõudlikule ärikasutajale, kes otsib soodsamat alternatiivi Elitebook 840 mudelile. AMD võimaldab nautida Elitebooki rikkalikke lisasid ja kompromissitut koostekvaliteeti suisa neljandiku võrra soodsamalt.

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tahad olla esimene, kes meie uutest artiklitest ja pakkumistest teada saab?
Liitu meie igakuise uudiskirja saajate seltskonnaga. Jää nii kauaks, kui ise soovid.