Apple Macbook Pro 15

Uusima põlvkonna Intel Core protsessoritega MacBook Pro viib arvutusjõudluse täiesti uutesse kõrgustesse. 15-tollisel mudelil on nüüd üheksanda põlvkonna kaheksatuumaline Intel Core i9 protsessor (funktsiooni Turbo Boost korral kuni 5,0 GHz). See võimaldab 3D-graafika rakendustele nagu Autodesk Maya 40% suuremat kiirust võrreldes eelmse põlvkonna kuuetuumalise protsessoriga ja kuni 2 korda suuremat kiirust kui neljatuumaline protsessor.Ükskõik kas sul on käsil koodi kompileerimine, 3D-mudelite renderdamine, eriefektide lisamine, muusika produtseerimine või video kodeerimine – kõik profitasemel protsessorijõudlust nõudvad tööd saavad tehtud. Kiiremini.

Mahukate failidega töötamisel või mitme professionaalse rakenduse kasutamisel saab jõudluse suurendamiseks konfigureerida 15-tolline MacBook Pro nüüd kuni 32 GB võimsa 2400 MHz DDR4-mäluga.

Igal 15-tollisel MacBook Pro'l on muljetavaldavalt võimas ja silmapaistvalt tõhus Radeon Pro graafikakaart. Ja nüüd lisasime igale graafikakaardile 4 GB GDDR5-mälu, mis tagab sujuva reaalajas jõudluse kõigi profitööde jaoks, nagu näiteks 3D-teksti renderdamine rakenduses Final Cut Pro X. 

MacBook Pro Retina-ekraan on kõigi aegade parim Maci sülearvuti ekraan. Tänu LED-taustvalgustusele ja suurele kontrastsusele on must eriti sügav ja valge eriti hele. Valge tasakaal kohandub automaatselt sind ümbritseva valgusega, et ekraanil nähtav sobituks loomulikult keskkonnaga, kus viibid.

MacBook Prol on kaunilt tasakaalustatud kvaliteetne heli, mille lai dünaamiline vahemik ning endisest sügavam bass loovad kaasahaarava kuulamiselamuse. Ja kõlarid on ühendatud otse süsteemi toiteallikaga, pakkudes suuremat tippvõimendust. Nii et saad kiiresti helisid miksida, videoid redigeerida ja liikvel olles filmi nautida.

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tahad olla esimene, kes meie uutest artiklitest ja pakkumistest teada saab?
Liitu meie igakuise uudiskirja saajate seltskonnaga. Jää nii kauaks, kui ise soovid.