Hooldus


Sülearvuti puhastus (lihtne)

1-2p 11€

Lihtne puhastus on sülearvuti kiire tolmust puhastus ja põhiliselt puhastatakse protsessori ventilaator. Regulaarne puhastamine pikendab arvuti ja aku eluiga, lisaks kestab aku kauem. Töö tehakse ära 1-2 tööpäeva jooksul. Kasuta võimalust ja too oma arvuti puhastusse juba täna.


Sülearvuti puhastus (keerukas)

1-2p 30€

Keerukas puhastus sisaldab kogu sülearvuti seest puhastust. Olenevalt sülearvutist võtab aega kuni 2h. Regulaarne puhastamine pikendab arvuti ja aku eluiga, lisaks kestab aku kauem. Töö tehakse ära 1-2 tööpäeva jooksul. Kasuta võimalust ja too oma arvuti puhastusse juba täna.


Sülearvuti diagnostika

1-2p 15€

Teeme teie sülearvutile põhjaliku ülevaatluse ja anname kliendile teada mis on sülearvuti tarkvaralised-, riistavaralised vead. Kui remont ja hooldus on meie poolt, siis diagnostika tasu ei arvestata.


Sülearvuti hooldus ja remont 1h

2-7p 25€

Kui teie arvutil on tarkvaraline, või riistvaraline viga, millest te ise jagu ei saa, siis tooge see meile ja aitame teid.


Sülearvuti esmane ettevalmistus ja installeerimine

1-2p 35€

Kui ostate meilt sülearvuti ja teil on vaja peale panna erinevad programmid (viirusetõrje, Office, meilid) ja need seadistada, siis jätke ülearvuti meile ja seadistame teie arvuti. Samuti anname teile vajadusel esmast sülearvuti kasutamis infot. Töö teostame 1-2 tööpäeva jooksul.


Sülearvuti andmete kopeerimine ühelt kõvakettalt teisele

1-2p 40€

Kui teil on vaja vanalt sülearvutilt kopeerida andmed uude sülearvutisse ja need paigutada uues sülearvutis õigesse kohta, siis kasutage selleks meie spetsialisti abi. Töö teostame 1-2 tööpäeva jooksul.

Sülearvuti operatsioonisüsteemi installeerimine

1-2p 40€

Kui teil on vaja paigladada uuesti Windows, või mõni muu operatsioonisüsteem, siis kasutage selleks meie spetsialisti abi. Paigaldus sisaldab ka kõige uuemate driverite paigaldust ja pisikest konsultatsiooni. Töö teostamise aeg 1-2 tööpäeva.


Sülearvuti ekraani vahetus (hind alates)

2-7p 95€

Täpne hind sõltub ekraani tüübist ja mudelist. Töö teostame 1-2 tööpäevaga. Vahetame selliste brandide ekraane: HP/Compaq, IBM/Lenovo, Dell, Fujitsu-Siemens, Toshiba, Sony, Samsung, Asus, Acer, ML, Ordi, MSI, Apple jt.

Tallinna esindus


Tõnis Juht

Tehnik ja müügikonsultant

Tartu esindus


Aron Nurk

Tartu esinduse juhataja