Rendi Apple Macbook Pro

Apple Macbook Pro renditeenus on mugav lahendus ettevõttele, kes tahab kasutada uut tehnoloogiat murevabalt

  Garantii 3 aastat

   Kindlustus 3 aastat

 Uus Macbook Pro iga 3 aasta järel

 Probleemide puhul asendusarvuti

 

Miks valida renditeenus?

 

AEG ON RAHA

Flex renditeenusega saad kindel olla, et sinu ettevõtte arvutid on alati kiired ja ei raiska töötajate aega.

 

RAHA JÄÄB ALLES

Kuutasupõhise maksmisega on kuludest parem ülevaade ja sa ei pea panema oma ettevõtte raha kinni IT-seadmetesse.

 

TÖÖTAJA MOTIVATSIOON

Töötajatele meeldivad uued seadmed ja nad tunnevad, et ettevõte väärtustab nende tööd. Rentides saad uuele töötajale anda alati uue seadme, mitte kellegi vana kasutatud arvutit.

 

KINDLUSTUS JA GARANTII

Kui Apple arvutitel on tavaliselt garantii vaid 1 aasta, siis rentides on hinna sees lisagarantii ja täiskindlustus 3 aastaks. Ja kui peakski midagi juhtuma, siis ei jää sa hetkekski ilma arvutita, anname sulle remondi ajaks kasutada asendusarvuti.

 

SOOVIN RENTIDA

Korduma kippuvad küsimused

Rendi soovist anna meile teada vajutades nuppu Soovin rentida. Saada täidetud vorm ja võtame sinuga ühendust, tööpäeviti 1 tunni jooksul. Lepingu saame sõlmida kohe digitaalselt, selleks ei ole vaja 6-kuu väljavõtteid ega majandusaasta aruandeid. Rendi teenust pakume ka alustavatele ettevõtetele.

Rendiperiood on 3 aastat ja peale seda saad valida endale uue arvuti. Vana arvuti võtame tagasi, puhastame ja leiame talle uue kodu. Kui soovid siiski ise arvuti välja osta, siis on see võimalik, Macbookide jääkväärtus on 25% arvuti hinnast.

Rendi kuumakse sisse kuulub ka täiskindlustus, mida pakub ERGO. See katab ära kõik rikked, mis ei kuulu garantii alla. Vaata kindlustustingimusi täpsemalt siit! TÄIENDADA! PANNA PÕHIPUNKTID SIIA KIRJA JA LISADA LINK!

Rendilepingu pikkus on 3 aastat ja kahjuks ei ole seda võimalik enne tähtaega lõpetada.

Jah! Pane kokku endale sobivad arvutid koos kõikide lisadega ja saad rentida kõik korraga. Selleks saada tellimus e-kirjaga või lisa soovitud tooted ostukorvi ja kirjuta kommentaari juurde, et soovid antud tooteid rentida.

Kui arvutiga peaks midagi juhtuma, kas garantiiprobleem või kindlustusjuhtum, siis saame anda probleemi lahendamise ajaks asendusarvuti. Selleks võta meiega ühendust.

 Küsimuste korral võta ühendust meie kogenud eksperdiga

Chris Flex

Chris Valk

Müügiekspert

chris@flex.ee
610 8002