Kasutatud sülearvutite seisukord

Kui plaanid osta kasutatud sülearvuti, võib tekkida palju kahtlusi ja kõhklusi eriti just arvuti seisukorra kohta. Kui palju on arvutit kasutatud? Milline see välja näeb? Kas see ikka töötab korralikult?

Meil müüdavad kasutatud sülearvutid on 1-5 aastat olnud kasutuses erinevates ettevõtetes ja neid on kasutanud erinevad inimesed, seega on ka nende seisukord erinev. Mõni võib välja näha praktiliselt uus, teisel on kasutusjälgi rohkem. Et kasutatud sülearvuti seisukorrast paremini aru saada, oleme kõigile meil müügil olevatele kasutatud sülearvutitele andnud hinnangu  (ingl.k. Grade) – kõrgeim hinnang on A+ ja madalaim on C. Selleks, et teha kasutatud sülearvuti ostmine sinu jaoks võimalikult lihtsaks, selgitame sülearvutite hindamissüsteemi lahti. 

Sõltumata aga sellest, millise hinnangu oleme andnud kasutatud sülearvuti välimusele, on kõik kasutatud sülearvutid töökorras ja piisava võimekusega, et saada hakkama  kontoritööga (sõltuvalt arvutist ka nõudlikuma kontoritööga), veebilehtede külastamisega ja Youtube videote näitamisega. Samuti võid neid julgelt igapäevaselt kaasas kanda, muretsemata korpuse vastupidavuse pärast.

Asset_16_2x

Grade A+ sülearvutid on väga heas seisukorras ja praktiliselt uueväärsed.

Korpus: sülearvutil võib esineda üksikuid pisikriime, aga seda pigem arvuti põhja all.

Ekraan: väljalülitatud olekus võib olla näha vaid üks õrn laik või kriim. Sisselülitatud ekraanil pole heledaid laike ega muid sarnaseid vigu. 

Aku: vähemalt 60% tootja lubatud originaalmahutavusest.

Tehniline seisukord: 100% töökorras

Vaata kõiki grade A+ arvuteid

Asset_15_2x

Grade A sülearvutid on väga heas  seisukorras, kuid neil võib olla väheseid kulumisjälgi.

Korpus: külgedel, põhja all või muudes nähtavates kohtades võib olla väikest kulumist. Vähemärgatavas kohas (külgedel või põhja all) võib olla väikseid kriimustusi või täkkeid.

Ekraan: väljalülitatud olekus võib olla ekraani keskosas või servades heledaid laike, mis on nähtavad vaid teatud nurga alt. Sisselülitatud ekraanil vead märgatavad pole. 

Aku: vähemalt 60% tootja lubatud originaalmahutavusest.

Tehniline seisukord: 100% töökorras

Vaata kõiki grade A arvuteid

Asset_14_2x

Grade B sülearvutitel võib esineda nähtavaid kulumisjälgi, kuid nad on üldiselt heas seisukorras. 

Korpus: kaanel või põhja all võib olla väiksemaid kriime, täkkeid või kleebiste eemaldamise jälgi. Korpuse raam on kahjustusteta ja üldiselt heas seisukorras. Plastikdetailidel võib olla mõni üksik väike mõra.

Ekraan: väljalülitatud ekraanil võib olla kergeid klaviatuuri jälgi, kuid sügavamaid kriime ei esine. Üksikutel juhtudel võib sisselülitatud ekraanil olla väikesed hämarad laigud, mis arvutiga töötamist ei sega. 

Aku:  vähemalt 60% tootja lubatud originaalmahutavusest.

Tehniline seisukord: 100% töökorras

Vaata kõiki grade B arvuteid

Asset_13_2x

Grade C sülearvutite korpusel on märgatavad kasutusjäljed, kuid arvutid on tehniliselt täiesti töökorras. 

Korpus: korpusel võib esineda lisaks kriimudele, täketele ja kleebisejälgedele väiksemaid pragusid, mis ei mõjuta arvuti funktsionaalsust. Arvuti nurgad võivad olla painutatud, kui need ei mõjuta kaane avamist või sulgemist.  

Ekraan: väljalülitatud olekus võib olla ekraanil silmnähtavaid klaviatuuri klahvide jälgi ja kriime. Sisselülitatud ekraanil võib olla 1-2 surnud pikslit.

Aku: vähemalt 60% tootja lubatud originaalmahutavusest.

Tehniline seisukord: 100% töökorras

Vaata kõiki grade C arvuteid

Tahad olla esimene, kes meie uutest artiklitest ja pakkumistest teada saab?
Liitu meie igakuise uudiskirja saajate seltskonnaga. Jää nii kauaks, kui ise soovid.